18 Ocak 2013 Cuma

KUCUK GOGUSLER NASIL BUYUTULUR?


Göğüslerinizi Doğal Yollardan Nasıl Büyütebilirsiniz?

Doğal yollardan daha büyük göğüslere sahip olmayı her kadın ister ancak bu isteklerine kavuşanlar oldukça azdır. Bunun sebebi de daha büyük göğüslere sahip olmanın en çok bilinen yönteminin pahalı estetik operasyonlar olmasıdır. Ancak göğüslerinizi büyütebilmek için size yardımcı olacak doğal yöntemler de vardır ki bunlar;

Bir çok kadının göğüslerinin küçük olmasının sebebi vücutlarındaki Östrojen eksikliğidir. Östrojen bize kadınlık özelliklerimizi veren “kadınlık hormonu”’dur. Ergenlikte salgılanan Östrojen bizi genç kızlıktan kadınlığa geçirir ve adet periyodunuzdan göğüslerinizin büyüklüğüne kadar bir çok şeyden Östrojen sorumludur.

12-16 yaşları arasında vücut gelişiminizi hızlandırmak için yoğun miktarda Östrojen salgılanır. Bu dönemde Östrojen salgılanması bitene kadar göğüsleriniz büyümeye devam eder. Bu da demek oluyor ki eğer ergenlik çağında göğüsleriniz istediğiniz kadar büyümediyse, ergenlikten çıktıktan sonra Östrojen salgılanması biteceğinden göğüslerinizin büyümesi duracaktır.

İŞTE SİZE DOĞAL YOLLARDAN GÖĞÜS BÜYÜTME FORMÜLÜ..

Bu sorundan şikayetçi olan kadınların sayısı hiç de az değildir ancak üzülmeyin çünkü vücudunuza Östrojen yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Östrojen doğal bir hormondur ve bu hormonu besinlerden ve bitkilerden alabilirsiniz. Örneğin;Ayçekirdeği,Keten Tohumu, ada çayı,Soya Fasülyesi ya da Tofu (Soya Loru) tüketirseniz bu gıdalar Östrojen deposu olduklarından göğüslerinizi 2 beden büyütmeniz bile mümkündür.

Bu gıdaları tüketerek (ki bu tip gıdalardan binlerce vardır) vücudunuza Östrojen yükleyebilirsiniz, vücut şartlarınız aynı ergenlikteki hale geldikten sonra göğüsleriniz yeniden büyümeye başlar. Ancak elbette doğru miktarda Östrojen yüklemesi yapmalısınız aksi durumda hem istediğiniz sonuçlara ulaşamazsınız hem de çeşitli yan etkiler görebilirsiniz.

11 yorum:

Adsız dedi ki...

Peki dogru miktar ne kadar?

goznurunet dedi ki...

Günlük ihtiyaca binaen tüketilmeli aşırı tüketimden de kaçınmalısınız..

Adsız dedi ki...

16 yasindayim ve buyumuyor ne yapmaliyim

goznurunet dedi ki...

Bir de bunları izleyiniz..
http://www.youtube.com/watch?v=9wWRP_Y-9oI
http://www.youtube.com/watch?v=ydk6JwkBmu4
http://www.youtube.com/watch?v=Nsm6EPcSKCM

Adsız dedi ki...

18 yaşıma girmek üzereyim ve fotoğraftaki a şeklinde nasıl büyicek göğüslerim .s

Adsız dedi ki...

20 yasindayim ama 75 beden bile.degil skici bi durum fizigim mukemmel tek bozan kucuk gogusler

Adsız dedi ki...

Sarmisakla masaj yapin uc kısımlarina

Adsız dedi ki...

gunluk ihtiyac ne kadar ölcusu ne nasil alinmali vücuda

Adsız dedi ki...

bende15 yaşındayım b gbı ama daha buyuk olmlı

Adsız dedi ki...

bende 12 yasindayim ergenlige girdigim halde memelerim buyumuyoalr cok kucukler sizce napmaliyim

Adsız dedi ki...

Ben 16 yaşındayım ve göğüslerim 85 normal mi