24 Şubat 2013 Pazar

NASIL SEKSI OLUNUR?


NASIL SEKSI OLUNUR?

Dantelin sonsuz çekiciliği

Hiçbir zaman modası geçmeyecek ve her zaman kadının çekiciliğini öne çıkaracak bir ürün olan dantel, çekicilik için önemli bir detaydır. Dantel bir bluz, dantel bir elbise veya dantel iç çamaşırı fark etmez; dantelin erkekler üzerinde her zaman önemli bir etkisi vardır.

En önemli silah: Dolgun dudaklar

Angelina Jolie, Rihanna ve Adriana Lima sahip oldukları çekici görüntülerini neye borçlular? Tabii ki dolgun dudaklarına… Dolgun dudaklı kadınlar, her dönem erkekler tarafından daha çekici bulunmuştur. Zayıf ve ince dudaklar, iyi bir ruj ve basit bir makyaj hilesiyle daha iri ve dolgun gösterilebilir.

Buğulu gözlerin etkisi

Dumanlı göz makyajı, gözleri iri göstermenin en güzel yollarından biridir. Üstelik bakışlara hüzünlü bir seksilik de katar. Buğulu bakışlar erkekler üzerinde oldukça etkilidir. Dumanlı göz makyajı, özellikle gece gezmelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

İç gıcıklayıcı dekolteler

Kıyafet seçiminde aşırıya kaçmayan hafif göğüs dekolteli bluzlar ile çekici bir görünüm elde edilebilir. Çekici görüntüye katkısı sağlaması için sutyende de iç gıcıklayan bir model tercih edilmeli. Dekolte bölgesine sürülecek biraz ışıltılı krem de cazibeyi artıracaktır.

Baştan çıkarıcı kokular

Bir ortamda fark edilmenin en önemli yolu parfümdür. Kokular erkekler üzerinde baş döndürücü bir etkiye sahiptir. Doğru koku ile bir erkeği baştan çıkarmak çok daha kolay olacaktır. Özellikle vanilya, gül, portakal çiçeği veya lavanta kokuların en çekici aromalar olduğu unutulmamalı.

Baş döndüren uzun saçlar

Uzun ve omuzlara dökülen saçların çoğu erkek tarafından oldukça çekici bulunduğu çok bilinen bir gerçektir. Uzun ve bakımlı saçlar erkekleri cezbeder. Omuzlardan birini açıkta bırakan kıyafetlerde ise toplu saçlar tercih edilebilir.

Aksesuarla noktayı koyun

Aksesuar kıyafetin tamamlayıcısıdır. Bir şapka, parlak bir kolye, tek bir yüzük gibi bir aksesuar ile çok fark yaratılabilir. Bazen tek renk ve düz bir elbiseye takılan, gerdanı ışıltıyla dolduran bir kolye veya baştaki şık bir şapka bir kadını ortamın en çekici kadını yapabilir.

Topuklu ayakkabı olmazsa olmaz

Kadını çekici gösteren en önemli aksesuardan biri de elbette topuklu ayakkabıdır. Mümkün olduğunca kadınlar tercihlerini topuklu ayakkabıdan yana kullanmalıdırlar. Çünkü daha uzun bacaklar her zaman daha seksi gösterir.

Dişiliğin sembolü: Kırmızı

Dişiliğin önemli bir parçası kırmızı renktir. Eğer dikkat çekmek isteniyorsa, kırmızı en ideal seçim olacaktır. Örneğin kırmızı bir elbise ile daha çekici görünmek çok daha kolaydır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARINIZ EDİTÖR ONAYINDAN SONRA YAYINLANACAKTIR.