5 Mart 2013 Salı

Aldatılmayı Anlamanın Yolları?


Aldatılmayı Anlamanın Yolları?

1.Uyku düzeninde ve şeklinde değişiklikler var mı? Açıklanamayan kabuslar, uykuda konuşmalar, huzursuz veya çok heyecanlı uyumalar aldatılma işaretçisi olabilir.
2.Doğal ve normal sorularınıza birşey araştırıyormuşsunuz gibi algılarak ters cevaplar veriyor. 3.Arkadaşlarınız davranışlarına bakarak bir sorun olup olmadığını soruyor. Yakın arkadaşlar ve aile üyeleri sizi dışarıdan gözlemleyen birileri olarak sizinle ilgili genel bie değerlendirme yapabilir.
4.Sabah uyandığında korkmuş veya kafası karışmış görünüyor. Bu hangi yatak odasında ve kiminle birlikte olduğunu anlama telaşından kaynaklanabilir.
5.Uykusunda bilmediğiniz olayları veya birinin adını sayıklıyor.
6.Duygusal olarak sizden uzak duruyor ve neden olduğunu sorduğunuzda net şeyler söylemiyor. Kişisel olarak gizlediği şeyler arttıysa ve bunları tartışmama konusunda aşırı derecede korumacı davranıyor. 7.Çocuklarınıza normalden daha az ilgi gösteriyor. Çocuklarınızda birşeylerin yanlış gittiğini fark edip size söylüyor.
8.Onunla ilgili dikkatinizi çeken bazı konularda klişe açıklamalar yapıyor, şakaya vurup geçiştiriyor.
9.Onun için hoş bir şeyler yaptığınızda suçlu hissediyor. Onu desteklemeniz, onun için iyi birşeyler yapmanız ne yaptığını hatırlamasına, düşünmeye zorluyor.
10.Siz etraftayken kapıları kapatmaya başladı. Örneğin banyo kapısını kapatıyor, giyinirken yanınızda çıplak kalmamaya özen gösteriyor. Aldatan eşler kendilerini fiziksel ve ruhsal olarak eşlerinden uzak tutmaya başlayabilir.
11.Son zamanlarda çok aksi ve huysuz hale geldi, siz onunlayken huzursuz davranıyor. Eğer ilişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, aranızdaki sorunları yumuşak bir şekilde çözmeye çalışır. Eğer sorun başka biriyse ve işin için aldatma varsa ayrılık kaçınılmaz olabilir.
12.Tartıştığınızda veya kavga ettiğinizde sözü ayrılığa getiriyor mu? "Eğer ayrılırsak ne yaparsınız?" ya da "Eğer bize birşey olursa seni her zaman bir arkadaş gibi seveceğim" gibi cümleler kurarsa dikkatli olun. Genel olarak ilişkiniz hakkında oldukça negatif düşünceleri olabilir. Sizden ayrılıp hayatını diğer kişiyle geçirmeyi düşünebilir.
13.Normalden daha düşünceli davranıyor. Bir şey yaptığı zamanlarda kendini affettirmek için yaptığı gibi ne yapsanız kızmıyor. Aşırı ilgi ve hassasiyet suçluluk duygusunun sonucu olabilir.
14.Size hediyeler alıyor hatta çok fazla hediye alıyor. Bunlar 'suçluluk hediyeleri olabilir. Size hediye vererek ilgisini göstermesi kendisi daha iyi hissetmesini sağlayabilir.
15.Davranışları içinizde bir sıkıntı yaratıyorsa, birşeylerin ters gittiğini hissetiyorsa dikkat. Gerçekleri görmek için kör olmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Onun alışkanlıklarını, rutinin ve isteklerini hiç kimse sizden iyi bilemez. yani bunlarla ilgili değişiklikler şüphelendirici olabilir.
16.Sizinle sürekli olarak tartışıyor. Bu tür sebepler onun evden kolayca çıkıp aşığıyla buluşması için sebep olabilir. Aldatan kimse aklı karışık olduğu, kararsız kaldığı zamanlarda böyle davranır.
17.Telefonlarınıza eski sıklık da bakmıyorsa sizi aldatıyor demektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YORUMLARINIZ EDİTÖR ONAYINDAN SONRA YAYINLANACAKTIR.