2 Ekim 2012 Salı

ERKEKLER NERESINDEN ZEVK-HAZ ALIR-HASSAS BOLGELERI?


Erkeklerin sekse duyarlı 5 bölgesi!

Partnerinizin haz noktalarını ne kadar iyi bilirseniz sevişme sırasında o kadar zevkli dakikalar yaşar...

Partnerinizi keşfetmek, seks sırasında geçirdiğiniz süreyi daha da ateşli bir hale getirmek için erkeklerin bilmeniz gereken, sekse duyarlı en hassas bölgeleri:

Üst bacak içi: kasık bölgesine yakınlığından dolayı erklerin sekse duyarlı en hassas bölgeleri üst bacaklarının iç bölgeleri. Bu bölgelere dokunulmasından zevk alıyorlar. Ufak dokunuşlarla yapacağınız masajlar ile onu rahatlatabilirsiniz.

Burun: Erkekler onları tahrik eden seksi bir koku duymaya asla dayanamıyor! Vücudunuzdaki seksi kokular onları heyecanlandırmak için oldukça yeterli. Birde yüzünüzü burnunda gezdirip, kokunuzu doyasıya içine çekti mi onlardan mutlusu olmuyor!

Kulak ve boyun: Erkekler de tıpkı kadınlar gibi kulak ve boyun bölgesinden büyük zevk alıyorlar. Ön sevişme sırasında boynuna gezdirdiğiniz dudaklarınız ve öpücükleriniz, dilinizi kullanarak attığınız her adım sevişmenizin daha da ateşli olmasını sağlayacak.

Cinsel organ: Oldukça hassas olan cinsel organ, tahrik olduğu zaman daha çok hassaslaşır ve duyarlılığı yoğunlaşır.


Omurga: Omurgada bulunan sinir sistemi, kan akışını cinsel organa yönlendirmekle görevlidir. Sevişme sırasında bu bölgeye dokunmak, parmak uçlarınızı bastırmak ona büyük haz verecektir.

YENI* ERKEKLER NERESINDEN ZEVK ALIR-NOKTALARI-TAHRIK ETME YONTEMLERI?

YENI YAZI- ERKEKLER IYI BIR SEKS ICIN NASIL TAHRIK EDILIR-EN HASSAS BOLGELERI?

PEKİ KADINLAR NERESİNDEN ZEVK ALIR TIKLAYIN OKUYUN-BİLGİLENİN

1 yorum:

YORUMLARINIZ EDİTÖR ONAYINDAN SONRA YAYINLANACAKTIR.